Ege Yıldız’a Anlamlı Ödül

Ege Yıldız, Capital, Ekonomist ve Türkiye Finans Katılım Bankası işbirliği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2013 Yarışması’nda büyük işletmeler dalında Ticaret kategorisinde anlamlı bir ödüle layık görüldü. Conrad Oteli’nde gerçekleşen ödül töreninde, 200’e yakın başvuru arasından ödül alan İş Dünyası ve Anadolu Marka Temsilcileri bir araya geldi.

Törende, Ege Yıldız’ın ödülünü Mazhar Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zorlu, Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’tan aldı. 2005-2007 ve 2011 yıllarında aldığımız anlamlı ödüllerden sonra, bu yılda 4.cü kez ödüllendirilmemizden dolayı onurlandıklarını belirten Kemal Zorlu şunları söyledi; “Aldığımız bu ödülde yenilikçi ve çevreci yaklaşımlarımız, yanmaya dayanıklı polipropilen borunun yanı sıra, Türkiye’nin ilk ve tek Kurşunsuz, çevreci PVC basınçlı boruları ile markaya verdiğimiz değer ve kurumsal çalışmalarımız etkili olmuştur.

Özellikle 2013 yılında üretimini ve satışına başladığımız Kurşunsuz PVC basınçlı temiz su boruları, belediyelerin öncelikli tercihleri olmuştur. Kurşunsuz borular, içeriğindeki Kalsiyum –Çinko bileşenleri sayesinde çevreye duyarlı bir boru olup yüksek dayanım gücüne sahiptir. Uzun ömürlüdür.

Bu ödülün, geleceğe dönük sorumluluğumuzu artırdığını asla unutmadan, daha büyük projelerin mimari olabilme azmi ile gelişimini sürdüren Ege Yıldız, çevreci, yenilikçi ürünleri ile ülkemizde ve dünyada güven vererek büyüyor olmanın haklı gururunu yaşıyor. Bu büyük onuru yaşatan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

Marka kimliğimizin devamı ve gelişimi konusundaki duyarlılığımız, geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da aynı şekilde devam edecektir. “