Fuar ve Etkinlikler
sosyal sorumluluk sportif

Ege Plast bu yılın ilk yarısında Moskova ve Katar da düzenlenen Fuarlarda ilgi odağı oldu. Çok sayıda ziyaretçinin ilgi gösterdiği Ege Plast standında sergilenen yeni ürünler beğenildi.
Ege Plast İhracat Müdürü Musfik Mabudov ve İhracat Müdür Yardımcısı Reşat Şahror un hazır bulunduğu EGE PLAST standlarında Kurşunsuz boru,Koruge Boru ile Egetherm-Kompozit boru ve ve ek parçaları ziyaretçilerden tam not aldı.
Katar ve Moskova şehirlerinin Ortadoğu, Avrupa ve Türki Cumhuriyetler de yer alan ülkelerde önemli bir Pazar oluşturduğunu belirten Ege Plast yetkilileri,her iki fuarda da üst yapı ve alt yapı ürün gruplarında yoğun taleple karşılaştıklarını,fuarın bu yıl amacına ulaştığını ifade ettiler.

sosyal sorumluluk sportif

İnşaat sektörünün güçlü markası EGE YILDIZ geçtiğimiz günlerde Uşak ve ve Afyon bölgesinde tesisatçılar ile biraraya geldi. Gerçekleşen bir dizi tesisatçılar seminerlerinde,tesisatta malzeme kullanımında ve uygulamada karşılaşılan sorunlar ele alındı. Gerçekleşen eğitim seminerlerinde, Ege Yıldız'ın ürün setinin tanıtımının yanı sıra tesisat montaj kaynağında dikkat edilmesi gereken konular vurgulandı.
Tesisatçıların bulundukları bölgelerde,karşılaştıkları sorunların çözümünde, bayilerimizle birlikte öncü bir rol oynadıklarını belirten grubun üretici kuruluşu Ege Plast’ın Kalite Kontrol Müdürü Ali Güroğlu yurdun birçok noktasında düzenlenen seminerlere katılan tesisatçıların teorik ve pratik olarak bilgilenmesinde EGE YILDIZ ın önemli bir yol oynadığını,bu toplantıların tesisatçılara önemli faydalar sağladığını ifade etti. Gerçekleşen Toplantılarda tesisatçılara pratik faydalar sağlayan konular ile ilgili bilgiler verildi.Yeni ürünlerinde tanıtımı yapıldı. Seminerler sonrası hediye olarak verilen promosyon malzemeleride tesisatçılardan tam not aldı.

EGE YILDIZ ,bu yıl CNR ekspo fuar alanında düzenlenen UNİCERA Seramik Mutfak , Banyo ve Ankastre Cihazlar Fuarı na katıldı.
İnşaat malzemesi satıcılarından ve ziyaretçilerden tam not alan EGE YILDIZ , sergilediği ürünler ile beğeni topladı. Sektörde yer alan Seramik malzeme satıcı bayilerinin yanı sıra Anadolu'dan gelen birçok bayimizin ziyaret ettiği Stand a uğrayan ziyaretçiler memnuniyetlerini dile getirdiler.